Naslovna > Vesti > Jedini lučanski medij danas je obeležio 22. rođendan

Jedini lučanski medij danas je obeležio 22. rođendan

Lučani – Radio „D” Lučani danas slavi 22. rođendan. Od samih početaka borio se za svakog slušaoca i pored raznih izazova i suočavanja sa brojnim preprekama napokon 2008. godine dobio je lokalnu frekvenciju za emitovanje programa na 94MHz i zvanično postao jedini registrovani medij u opštini Lučani.

I danas kroz emitovanje kvalitetne muzike, kratkih informativnih formi i tematskih emisija trude se da objektivno informiše građane i da ostane medij kome se veruje.

„Udruženje medija i medijskih radnika (UMMR) svojim kolegama iz Lučana želi sve najbolje za 22. rođendan sa željom da još dugo kao jedini medij iz ovog grada opstane u službi građana uprkos teškim vremenima koje već godinama pritiskaju našu profesiju. Vaš radio je svetla tačka na medijskoj sceni Dragačeva”, kaže se u čestitki Udruženja medija i medijskih radnika.

GZS

four − one =